![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/img.jpg)
Майстер-клас «Сучасні методики оздоровлення у формуванні здорового способу життя дошкільника»
На базі ЗДО “Ластівятко” було проведено методичне об’єднання з фізінструкторами дитячих садків м. Чернівці. На заході презентувала свій майстер-клас «Сучасні методики оздоровлення у формуванні здорового способу життя дошкільника» викладач дисциплін дошкільного циклу Сидоренко Наталія Миколаївна. Тема виявилася надзвичайно актуальною та важливою, адже здоров’я – це головний скарб людини, про який потрібно дбати завжди.
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/img.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/img01.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/img02.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/img03.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/img04.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/img05.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/img06.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/img07.jpg)
Бажаємо бути активними та здоровими! Мирного неба!