Освітній процес відновлено

Освітній процес у ВСП «Лисичанський педагогічний фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» відновлено

Шановні здобувачі фахової передвищої освіти!

Лисичанський педагогічний фаховий з 11.03.2022 року продовжує свою роботу і тимчасово здійснює навчання з використанням дистанційних технологій.
Користуємося електронною поштою, спілкуємося через соціальну мережу Facebook, у чат-групах Viber, Telegram. Можете здійснювати індивідуальне планування навчальної роботи відповідно до умов, у яких ви перебуваєте, обираючи доступні засоби.
Плануємо успішне завершення семестру здобувачами вищої та фахової передвищої освіти коледжу!
Усі випускники фахового коледжу отримають дипломи державного зразка, які визнаються на всіх континентах світу!