![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/06.12.jpg)
День Збройних сил України – одне з найважливіших свят цього року, адже ЗСУ зараз є нашою опорою.
Збройні сили України – це армія сильних, відважних, мужніх захисників, які до останнього подиху готові захищати рідну державу. Наші воїни є прикладом незламності духу, самовідданості та віри в рідну державу, в її майбутнє.
День Збройних сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини.
Любі захисники Вітчизни, дорогі наші хлопці та дівчата! Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України!
Козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі.
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/6.12.22.jpg)