Радіодиктант національної єдності

В єднанні – наша сила, в єднанні – наша перемога!

Слово, моя ти єдиная зброє!
Ми не повинні загинуть обоє!
Леся Українка

9 листопада 2022 року відбувся щорічний акт єднання українського народу під священним знаком слова – Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Кожного року для студентів та викладачів Лисичанського педагогічного коледжу ця подія стає святом, незважаючи на складні умови, в яких ми проживаємо.

Цьогоріч написання диктанту стало для нас особливим – в умовах російської військової агресії єднання українців надзвичайно важливе як фізично, так і морально. Студенти і викладачі, розкидані по різних куточках України та світу, відчували себе єдиними, приєднуючись до прямого ефіру чи пишучи його з запису. Отож, сподіваємось, що з радістю перевіримо свої тексти та знайдемо мінімум помилок. А якщо й знайдемо – це привід вдосконалювати свої мовні знання та вміння. Бо знання мови – потужна зброя проти ворога, не менш потужна, ніж та, яку тримає в руках ЗСУ, обороняючи нашу країну.

Текст склала Шуліка Л.В.