17 вересня 2022 року студентська спільнота на чолі з представниками органів студентського самоврядування ВСП «Лисичанський педагогічний фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» приєдналися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу. Захід відбувся під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» у 24 регіонах з дотриманням карантинних норм та обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів.
Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього. Поки російські окупанти намагаються забрати у нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці – незламні і продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Учнівська молодь та громадяни об’єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону. (Організатор Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine»)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/img02.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/img03.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/img01.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/img04.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/img05.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/img06.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/img07.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/img08.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/img09.jpg)