День ментального здоров’я

Всесвітній день психічного здоров’я (World Mental Health Day) або День ментального здоров’я у світі та в Україні відзначається 10 жовтня щоб звернути увагу на проблеми, пов’язані з психічним станом людини, та для підтримки людей з подібними захворюваннями. Окрім того, Всесвітній день ментального здоров’я спрямований на підтримку людей, які не страждають на серйозні відхилення з боку психіки, проте переживають скрутні часи та потребують сили волі й характеру, які б допомогли їм впоратися з будь-якими життєвими труднощами.

В рамках Дня ментального здоров’я викладачами коледжу були проведені різноманітні руханки, представлені презентації та відеоролики щодо покращення та збереження психічного здоров’я студентської молоді. Студенти досить жваво долучилися до всіх запропонованих активностей, обговорили значення балансу між фізичним та психічним станом людини, та з’ясували, що турбота про себе може зіграти важливу роль у підтримці свого психічного здоров’я та допомогти у лікуванні та одужанні, якщо у вас діагностували психічне захворювання.

Викладачі   дали кілька порад, як підтримати своє психічне та фізичне здоров’я, а саме:

• Регулярно займатися спортом.
  • Їсти здорову їжу та уникати зневоднення.
  • Дбати про сон.
  • Спробувати заняття з релаксації.
  • Визначити цілі та пріоритети
  • Практикувати подяку
  • Залишайтися на зв’язку

Пам’ятайте, що ментальне здоров’я — це стан психічного добробуту, який дозволяє людині справлятися зі стресом, реалізовувати здібності, навчатися та працювати, робити внесок у життя своєї громади. Ментальне здоров’я є основним правом людини та невід’ємною частиною її загального фізичного стану.