До Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

20 вересня 2024 року студенти та викладачі ВСП «Лисичанський педагогічний фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» у різних куточках України приєдналися  до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day». Захід відбувся під гаслом “Зробимо Україну чистою разом!” у 21 регіоні держави з дотриманням норм безпеки та обмежень воєнного часу, враховуючи географічні особливості регіонів, Україна традиційно бере участь у World Cleanup Day разом із 90 мільйонами учасників у 211 країнах світу.

Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього. Поки російські окупанти намагаються забрати у нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці – незламні і продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Учнівська молодь та громадяни об’єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону. (Організатор Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine»)