![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/img00.jpg)
Протягом травня-червня студентка 4 курсу спеціальності «Середня освіта. Трудове навчання та технології» Ір’янова Тетяна взяла участь у Всеукраїнському конкурсі творчих проєктів до Дня Європи, в рамках Національного фестивалю «Код Нації».
Тема проєвропейськості сьогодні є чи не найголовнішою, тож цей Конкурс дійсно мав на меті утвердити, визначені Конституцією принципи незворотності європейської інтеграції нашого народу!
Роботи були представлені у двох номінаціях: номінації Образотворчі роботи. Художні роботи (керівник Сергієнко Н.В.) та номінація декоративно-ужиткових робіт (керівник Осіпов І.В.).
За результатами конкурсу Тетяна отримала перемогу та посіла 3 місце : номінації Образотворчі роботи. Художні роботи та стала лауреатом у номінаціїдекоративно-ужиткових робіт.
Бажаємо Тетяні творчих успіхів, нових досягнень, подальшого професійного розвитку.
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/img01-4.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/img02-4.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/img03-4.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/img04-4.jpg)