![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/Малюнок-Ірянової-Тетяни_.jpg)
Протягом травня студенти нашого коледжу під керівництвом викладачів взяли участь у різноманітних конкурсах.
Так, Ір’янова Тетяна (група 4-АТ) та Літвінова Єлизавета (група 1-АПО) взяли участь у конкурсі малюнків та віршів «Україна – це Європа, українці – це європейці» у межах інформаційно-просвітницької кампанії «Європейський тиждень на Луганщині», який був організований Департаментом міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської ОДА. За результатами конкурсу студентки отримали подяки.
А студентка групи 1-АД Солодова Крістіна під керівництвом Жалдакової Ю.В. взяла участь у Всеукраїнському родинному конкурсі фотопрезентацій «Вишиванка – оберіг моєї родини», з нагоди Дня вишиванки. Цей конкурс був організований Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України. Всеукраїнський родинний конкурс передбачав залучення молоді до активного культурного і громадського життя, вивчення українських традицій, ознайомлення з історією та культурним значенням вишиванки, виховання духовності, моральності, патріотизму, сприяння творчій діяльності, популяризації народних традицій як безцінної спадщини. За результатами конкурсу студентка отримала диплом І ступеня, а керівник подяку за підготовку учасника.
Вітаємо дівчат, бажаємо натхнення та нових звершень! З Україною в серці!
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/Малюнок-Ірянової-Тетяни.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/Малюнок-Літвінової-Єлизавети.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/Диплом-Солодова-Крістіна.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/Подяка-Жалдакова-Юлія.jpg)