Обласні онлайн змагання «Спортивні Ігри Луганщини»

Протягом травня студенти ВСП «Лисичанський педагогічний фаховий коледж ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» взяли участь в обласних онлайн змаганнях «Спортивні Ігри Луганщини», серед здобувачів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти Луганської області.

Наші спортсмени змагалися в «Лізі сильних», де їхніми суперниками були представники інших закладів фахової передвищої освіти Луганщини.

За підсумками змагань, команди дівчат та юнаків педагогічного коледжу здобули перемоги в командному заліку! Чемпіонками серед дівчат стали: Літвінова Єлизавета (група 1-АПО), Матосова Валерія (1-АФ), Гармашева Катерина (3-АФ). Переможний склад команди хлопців: Іванов Антон (1-АФ), Ремез Назар (1-АФ), Рубан Владислав (1-АФ).

В особистому заліку, за сумою багатоборства, студенти ЛПФК також стали переможцями та призерами змагань:

Ремез Назар – І місце!

В окремих індивідуальних вправах також серед кращих  здобувачі освіти Лисичанського педагогічного фахового коледжу:

вправа “Велосипед”:

Ремез Назар – І місце.

вправа “Стрибки”:

Ремез Назар – І місце;

Іванов Антон – ІІ місце.

вправа “Супермен”:

Матосова Валерія – ІІІ місце;

вправа “Відтискання”:

Рубан Владислав – ІІ місце.

Всі призери та переможці змагань отримають дипломи та подарунки від Луганського обласного відділення НОК України.