«З Україною в серці: міста – герої, події, особистості»

17 травня в режимі онлайн були підведені підсумки міського творчого конкурсу студентських, учнівських проєктів «З Україною в серці: міста – герої, події, особистості». Учасників заходу привітав начальник Лисичанської міської військової адміністрації Валерій Сергійович Шибіко. В заході взяла участь Ніна Петрівна Нецвєт, голова оргкомітету творчого проєкту, начальник відділу молоді і спорту Лисичанської міської військової адміністрації.

Участь у конкурсі взяли представники освітніх закладів Лисичанська: учні ліцеїв №28 «Гарант», №13, №4, №7, №6, №8, ліцею с. Лисичанський та студентська молодь ДПТНЗ «Привільський ліцей», Лисичанського педагогічного фахового коледжу, Лисичанського гірничо-індустріального фахового коледжу, Лисичанського медичного фахового коледжу.

Роботи були представлені у різних напрямках:

1. Міста-герої України (міста, яким присвоєно звання «місто-герой» в 2022 році);

2. Захисники України – наші земляки;

3. Героїчна боротьба проти російської агресії;

4. Волонтерський рух Луганщини, України.

Студентки нашого коледжу Свіріденко Дар’я (група 3БПО), Літвінова Єлизавета (група 1 АПО), Горбачова Каміла (група 1ЖУР) під керівництвом викладачів Сергієнко Н.В. та Пивоварової Г.С. гідно представили свій проект «Харків незламний». Мета проєкту – це вшанування історії та духу Харкова через творчість. Дівчата  поєднали поезію та мистецтво, щоб показати, як молодь бачить це місто, як вона відчуває його минуле, теперішнє та майбутнє. Через ці творчі вирази відбулось зміцнення спільноти, піднявся моральний дух та підкреслилась незламність Харкова як міста-героя.

За результатами конкурсу дівчата отримали сертифікати, а керівники проекту дипломи від начальника Лисичанської міської військової адміністрації Валерія Шибіко.

Дякуємо дівчатам за активну життєву позицію, віру у Перемогу та світле майбутнє нашої держави!