Конкурс дитячо-юнацької творчості “Чиста вода – основа життя”

Завершився І Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості “Чиста вода – основа життя”. Учасники конкурсу через власні творчі роботи поділисися своїми екологічними уявленнями про навколишнє природне середовище. Було надіслано понад 200 неймовірних робіт, які вражають свідомою привабливістю, розумінням екологічних проблем, викликають відчуття відповідальності за збереження довкілля, спонукають до дій, направленних на захист та збереження природи.

Наш коледж представили студентки Ір’янова Тетяна (група 4АТ Керівник Осіпов І.В.) в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» та Літвінова Єлизавета (група 1АПРО Керівник Сергієнко Н.В.) в номінації «Малюнок». Дівчата показали свою майстерність та посіли призові місця.

Бажаємо подальшого творчого зростання, яскравих перемог та натхнення!