![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/img00_23-02-24.jpg)
Викладачем коледжу Сидоренко Н.М. 22.02.2024 з вихователями ЗДО № 12 «Сузірʼя» м. Чернівці була проведена консультація-практикум на тему «Безпека життєдіяльності, страхування та попередження травматизму на заняттях з фізичної культури з дітьми дошкільного віку».
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/img03_23-02-24.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/img04_23-02-24.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/img02_23-02-24.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/img01_23-02-24.jpg)
Разом піклуємося про фізичне та ментальне здоров’я дітей, створюємо безпечні та комфортні умови для навчання, поширюємо сучасні техніки та методичні кейси у роботі вихователя ЗДО.