Участь у благодійних акціях підтримки Збройних Сил України

Протягом листопада-грудня студенти коледжу на чолі з викладачами долучилися до різноманітних благодійних акцій, спрямованих на підтримку Збройних Сил України та взяли участь в освітніх проєктах для педагогів та студентської молоді від Національного Банку України та благодійних фондів. Мета їх: навчитися допомагати ефективно та з максимальною користю.

Такі проєкти спрямовані на покращення знань про те:

• як робити добрі справи;
  • як організувати благодійний проєкт у навчальному закладі;
  • як мотивувати дітей та молодь долучатися до благодійності.

Також від експертів Національного банку України ми дізналися про правила платіжної безпеки, завдяки яким можна уникнути шахрайства у сфері благодійності, про навички благодійника з точки зору фінансової грамотності: правила планування бюджету, ефективного використання коштів тощо.

Дякуємо всім колежанам за участь у благодійних акціях та проєктах, разом ми сила!

Слава Україні! Героям Слава!