Наші студенти долучилися до встановлення рекорду України!

Чудова подія сталася! Студентки 1 курсу спеціальності 013 Початкова освіта Лисичанського педагогічного фахового коледжу разом зі своїм едвайзером долучилися до встановлення рекорду України. У День ментального здоров’я разом з великою освітянською спільнотою дівчата взяли участь у  #руханкасили.

Разом ми встановили новий рекорд України за найбільший Всеукраїнський онлайн-флешмоб до Дня ментального здоров’я.

57 112 учасників та учасниць із 1904 закладів освіти України, серед яких і наш коледж, долучилися до флешмобу #руханкасили, який було організовано ГО “Рух Олександра Педана “ДжуніорС”, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Міністерством освіти і науки України.

Дякуємо за надану можливість та зацікавленість у популяризації турботи про ментальне здоров’я серед дітей та молоді! Бажаємо здоров’я, сили та емоційної стійкості. Тримаємо освітній стрій!