Результати національного проєкту «Безпечна країна»

На початку листопада студенти ВСП «Лисичанський педагогічний фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» Горбачова Каміла (1 ЖУР), Літвінова Єлизавета (1 АПО), Ір’янова Тетяна (4 АТ) взяли участь у VІ  Всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна», який був спрямований на:

• привернення уваги підростаючого покоління, педагогічних працівників, громадськості до основних складових безпеки життя, дотримання безпечних правил та норм поведінки в суспільстві, розвиток безпечного освітнього середовища, виховання усвідомленої та соціальної відповідальної молоді;
  • формування творчих здібностей підростаючого покоління, створення дітьми та молоддю соціальної реклами «Безпечна країна очима дітей».

Організатори конкурсу – Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП», Міністерство освіти та науки України, а також усі члени журі – представники Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури, Міністерства освіти та науки України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Департаменту патрульної поліції, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Державної служби України з безпеки на транспорті, Донецького державного університету внутрішніх справ України та ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України.

Варто відзначити, що цього року участь у незалежному глядацькому голосуванні взяло понад 100 000 осіб.  Авторами робіт стали учні, вихованці дошкільних та позашкільних навчальних закладів, студенти, колективи шкільних та аматорських телестудій.  Наші студентки гідно представили освітній заклад, продемонструвавши власне ставлення до питання безпеки дорожнього руху. За результатами конкурсу дівчата отримали сертифікати учасників.