Тематична година-інструктаж «На часі. Цифрова грамотність та онлайн-безпека».

6 листопада 2023 року для студентів 1-х та 2-х курсів нашого коледжу була проведена тематична година-інструктаж «На часі. Цифрова грамотність та онлайн-безпека».

Година-інструктаж мала на меті досягнення декількох основних цілей:

1. Збільшення рівня цифрової грамотності
  2. Збільшення рівня онлайн-безпеки
  3. Розвиток навичок критичного мислення
  4. Підвищення обізнаності щодо етичних питань
  5. Підвищення обізнаності щодо соціальних мереж і впливу інтернету на психологію та поведінку людини

Цифрова грамотність – це набір навичок і знань, необхідних для вміння працювати з комп’ютерами, Інтернетом і іншими цифровими технологіями.

Студенти повинні вміти аналізувати інформацію, що надходить через Інтернет, розрізняти достовірну та недостовірну інформацію, а також розуміти, як розпізнавати фейкові новини та маніпуляції в мережі.

Тематична година також включала обговорення етичних аспектів використання технологій, таких як кібербулінг, кіберзлочини та правила поведінки в онлайн-середовищі.

Ця тематична година допоможе студентам розвинути необхідні навички для безпечного та відповідального використання цифрових технологій, що є важливим аспектом їхнього освітнього та особистого розвитку.