Персональна виставка картин Костянтина Мацуєва «Трансформація стресу у творчість»

Сьогодення диктує необхідність трансформації традиційної роботи з молоддю у визначенні напрямку подальшого життя після закінчення школи. Важливим етапом для молодої людини постає вибір навчального закладу. Отже, професійний відбір людини для подальшої роботи з нею у закладі освіти – є головною задачею кожного члена нашого колективу, успішне виконання якої стане запорукою успіху для студента і педагогічного коледжу.

Будучі членом команди «ГО Десяте квітня», Осіпов Ігор Володимирович став ініціатором пошуку талановитих людей та молоді з творчими здібностями у м.Золотоноша, що на Черкащині, робота тривала довгий час і охопила школярів, учасників гуртків місцевого палацу культури, відвідувачів Центру технічної творчості молоді міста. Шанувальники різних мистецьких напрямків, технік і технологій згуртувалися біля художника з народу Костянтина Мацуєва, який є переселенцем з міста Сєвєродонецьк, на персональній виставці його картин «Трансформація стресу у творчість», яка відбулася 28.09.23 у приміщенні районного будинку культури м.Золотоноша. Близько 150 молодих людей громади, протягом 3 годин насолоджувалися витворами митця та отримували поради про цікаві техніки написання картин. Саме таке творче середовище та вмотивовані присутні, сприяли широкій популяризації Лисичанського педагогічного фахового коледжу та його спеціальностей. Сподіваємося, що талановита молодь, яка має бажання власної самореалізації у суспільстві, стане відповідальним студентом нашого коледжу, а з часом, і талановитим фахівцем.