![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/img-01.10.23.jpg)
1 жовтня у світі відзначають День літніх людей.
Щиро вітаємо всіх з теплим і сердечним святом – Днем людей похилого віку! Цей день – символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.
Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Вони передають у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя.
Сьогодні ми маємо нагоду виявити свою любов та повагу до тих, хто доклав чималих зусиль, щоб ми та наші діти сьогодні жили в злагоді та достатку. Ми бажаємо, щоб вони поряд зі своєю глибокою мудрістю та сивими скронями і надалі почували себе молодими душею.