![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img.jpg)
17-18 липня 2023 року у ВСП «Лисичанський педагогічний фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» пройшли вступні іспити у форматі співбесіди з української мови та творчого конкурсу з фізичної культури.
Перед початком іспитів абітурієнтів привітала в.о. директора Оксана БЕЙС, яка висловила подяку вступникам за їхній вибір і сподівання на те, що всіх їх невдовзі побачить в студентській родині нашого славетного коледжу.
Вступні випробування проходили у дистанційному форматі на платформах G suit for education та Zoom. Приймали вступні іспити досвідчені викладачі коледжу: Сергієва І.Ю., Сергієнко Л.В., Ляшенко В.В., Сліпецький В.П. Вступники спеціальності «Фізичне виховання» продемонстрували якісний рівень спортивної підготовки та високі фізичні здібності. Вступники інших спеціальностей – високий рівень знань з української мови.
У цей важкий для України час – коледж об’єднав вступників з різних куточків України. Найбільша кількість вступників, звісно, з нашої рідної Луганщини.
Вітаємо наших майбутніх студентів зі вступом до коледжу. Бажаємо впевнено прокладати шлях до обраної професії і сміливо отримувати все нові і важливі знання, щоб у подальшому стати відмінним фахівцем — асом своєї справи! Успіхів у навчанні, гарних друзів і таких самих викладачів, а найголовніше — здоров’я, оптимізму та мирного неба нашій Україні!
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img01_180723.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img02_180723.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img03_180723.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img04_180723.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img05_180723.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img06_180723.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img07_180723.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img08_180723.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img09_180723.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img10_180723.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img11_180723.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img12_180723.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img13_180723.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img14_180723.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img15_180723.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img16_180723.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img17_180723.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img18_180723.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img19_180723.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img20_180723.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img21_180723.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img22_180723.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/img23_180723.jpg)