![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/Диплом-Благодійна-Україна-2022_img.jpg)
Минулий рік показав, що гасло «Робити добро та залучай до цього інших» – стає нормою для багатьох. Кожен, хто робить добру справу – воістину є добрим янголом. Проєкт нашого освітнього закладу, який було подано на конкурс “Благодійна Україна-2022” пов’язаний з людьми: з тими, хто захищає, і тими, кого захищають. Коледжани показали не лише важливу роботу, а великі серця за цим проєктом. Усім вам щиро дякуємо за працю, доброту та щирість.
Наша країна переживає безпрецедентні виклики у всіх сферах нашого життя, але наша стійкість та згуртованість є запорукою нашої перемоги та нашого майбутнього існування. Плекаймо у наших душах все людське, все добре, все хороше!
Слава ЗСУ, нашим захисникам та захисницям, Слава Україні! Героям слава!
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/Диплом-Благодійна-Україна-2022.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/Диплом-ІІІ-місце.jpg)