![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/img_18_04_23.jpg)
У боях за Україну під час виконання бойових завдань, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії, загинули наші земляки, наші випускники, колеги: Шулік Віктор Григорович, Рясний Євген, Ломакін Сергій (випускники спеціальності «Трудове навчання», Кожумяка Владислав (випускник спеціальності «Журналістика»).
Як гірко усвідомлювати втрату знайомих тобі людей. На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. У той момент, коли дізнаєшся про трагічну загибель своїх випускників, час немов би зупиняється. Коли відпускає перша хвиля болю, шокового стану, ти поринаєш у спогади. І обличчя, усміхнені, щирі, як живі спогади не полишають тебе. Віктор Григорович, Євген, Сергій, Владислав – герої України нашого часу, мужні воїни світла, які не ховаючись від війни, полягли на полі бою.
Адміністрація, викладацький склад, співробітники та студенти Лисичанського педагогічного фахового коледжу висловлюють глибокі співчуття рідним і близьким полеглих захисників, поділяючи тяжкий біль утрати.
Доземний уклін воїнам-захисникам.
Вічна пам’ять і слава Героям.
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-18_14-56-26.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-18_14-57-58.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-18_14-58-35.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-18_14-57-10.jpg)