День Соборності України

Щорічно 22 січня в Україні відзначають День Соборності й згадують одразу про дві важливі події в нашій історії: підписання IV Універсалу Центральної Ради, яким проголосили незалежність УНР у 1918 році;  проголошення Акта Злуки Української народної республіки та Західноукраїнської народної республіки в 1919 році (об’єднання українських земель в одну державу).

Тоді українці вкотре довели, що спроможні об’єднатися попри всі складнощі та розділеність між двома імперіями.

Сьогодні ми всі разом відстоюємо суверенітет та незалежність нашої держави, ми, як ніколи, об’єднані однією метою – жити у вільній, мирній та квітучій Україні.

Студенти коледжу долучилися до флешмобу до Дня Соборності України “Що для мене Україна?!”