Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 з 15 по 21 травня 2023 року у світі тривав 7-й Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху, присвячений переосмисленню мобільності та створенню зручних і безпечних умов для усіх учасників дорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів персональним вело- й електротранспортом.

Лисичанський педагогічний фаховий коледж теж долучився до Глобального тижня. Інженером з охорони праці Юлією Рєдкокашею був проведений інструктаж з безпеки життєдіяльності студентів на залізничному транспорті України. На курсі “Охорона праці та безпека життєдіяльності” розміщено матеріали до національного онлайн-уроку “Безпечна дорога додому” з основ безпеки дорожнього руху та попередження травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод в рамках національного проєкту «Безпечна країна».

Працівниками бібліотеки на курсі “Медіацентр” було розміщено методичний посібник з безпеки дорожнього руху “Безпечна дорога додому”.

Сподіваємося, що 7-й Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху допоможе зробити дорожній рух в нашій країні безпечним.

Бажаємо лише легких і безпечних доріг!