Адміністрація коледжу

Бейс Оксана Анатоліївна

В. о. директора ВСП «Лисичанський педагогічний фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», викладач загальнотехнічних та математичних дисциплін.

У 2010 році закінчила ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», отримала базову вищу освіту за кваліфікацією бакалавр педагогічної освіти, вчитель трудового навчання основної школи.

2011 року – Слов’янський державний педагогічний університет за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання», здобула кваліфікацію викладача загальнотехнічних дисциплін.

2019 р. – магістратуру Луганського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Середня освіта», професійна кваліфікація:  магістр середньої освіти, учитель математики, викладач закладів вищої освіти,

2021 р. – магістратура Луганського національного   університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Середня освіта», спеціалізація «Фізика».

2012–2019 рр. – викладач загальнотехнічних дисциплін у Відокремленому підрозділі «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка».

2019 – 2022 рр. – вчитель інформатики Яковлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області. У 2022 році виконувала обов’язки директора Яковлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Соледарської ЗОШ І-ІІ ступенів № 14.

З вересня 2022 р. – викладач ц. к. загальнотехнічних та математичних дисциплін у Відокремленому структурному підрозділі «Лисичанський педагогічний фаховий коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка». З жовтня 2022 року – в. о. директора ВСП «Лисичанський педагогічний фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Бейс О. А. – переможець (2 місце) Міжнародного конкурсу класних керівників (2022), учасниця обласного конкурсу «Найкращі практики розробки цифрового освітнього контенту» (Краматорськ, 2021), Всеукраїнської науково-практичної конференції «Рівні серед рівних: інноваційні підходи до навчання дітей з особливими освітніми потребами» (Київ, 2021), VІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Громада. Медицина. Освіта» (Харків, 2021).

Нагороджена грамотами ВП «Лисичанський педагогічний коледж ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка», Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».


Тарарива Лідія Юріївна

Заступник директора з навчальної роботи, кандидат філологічних наук, викладач філологічних дисциплін.

Закінчила Луганський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка з відзнакою за спеціальністю «Українська мова та література, англійська мова та зарубіжна література» (2007), магістратуру Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка з відзнакою за спеціальністю «Українська мова та література» (2007), достроково закінчила аспірантуру Луганського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю 10.01.01 – українська література (2011), захистила кандидатську дисертацію «Міфопоетика творчості Максима Рильського» (м. Дніпроперовськ, 2011), присуджено науковий ступінь кандидата філологічних наук.

Лідія Юріївна є автором навчального посібника з української літератури «Павло Тичина. Тріумф і трагедія», який посів 2 місце у щорічному конкурсі на кращий електронний посібник або навчальну комп’ютерну програму ЛНУ імені Тараса Шевченка; співавтором електронних посібників «Speak English without difficulties» (2010), «The world of English language» (2010), електронної навчальної програми «Етнічні регіони України» (2011), автором посібника «Феномен Івана Світличного» (2011), співавтором навчального посібника «Історія української літератури ХХ століття» (Луганськ, 2011).

Нагороджена грамотою Луганського національного університету імені Тараса Шевченка за зайняте ІІ місце у щорічному конкурсі на кращий електронний посібник (2010), грамотою Луганського національного університету імені Тараса Шевченка за зайняте ІІІ місце у щорічному конкурсі на кращий електронний посібник (2011), грамотою ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» за сумлінну працю, високий професіоналізм, якісну підготовку фахівців (2011), грамотою Луганського національного університету імені Тараса Шевченка за результативну роботу з підготовки студента-переможця у VІІ Всеукраїнському творчому конкурсі «Борітеся – поборете» (2011), дипломом за перемогу в обласному конкурсі комп’ютерних розробок з патріотичної тематики (2012).

Призер ХІ Всеукраїнського конкурсу Microsoft «Вчитель-новатор»(2015). Лауреат V Фестевалю педагогічних ідей «Ideas for Education 2015» в номінації «Гуманітарні науки» (2015). Переможець IX обласного конкурсу «Молода людина Луганщини-2016» в номінації «Молодий освітянин року»(2016). Переможець Ярмарку педагогічних ідей і технологій Міжнародного форуму освітніх технологій «Перспектива» (2016) Переможець VІІ Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій(2016) Пройшла сертифікацію викладачів дистанційного навчання e-Tutor на базі університету економіки та права «КРОК» (2016).

2018 – нагороджена Почесною грамотою Департаменту освіти Луганської обласної державної адміністрації.


Сергієнко Наталія Володимирівна

Заступник директора з соціально-гуманітарної роботи, викладач загальнотехнічних дисциплін.

У 1998 р. закінчила Лисичанський нафтохімічний технікум за спеціальністю «Виготовлення виробів і покриттів із полімерних матеріалів», фахіваць-технолог.

У 2006 р. закінчила Луганський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання. Інформатика» та здобула кваліфікацію вчителя трудового навчання, креслення, безпеки життєдіяльності та основ інформатики.

У 2008 р. закінчила Державний заклад «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» за спеціальністю «Педагогіка вищої школи» та здобула кваліфікацію викладача вищого навчального закладу.

З 2008 р. по 2014 р. була членом науково-методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, яка діяла при навчально-методичному центрі з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у Луганській області, з 2010р. по 2014р. – голова секції викладачів БЖД та ЦО ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

У 2010 р. нагороджена грамотою навчально-методичного центру з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у Луганській області.

У 2011 р. нагороджена грамотою Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» за зайняте ІІ місце у щорічному конкурсі на кращий електронний посібник або навчальну комп’ютерну програму (електронний підручник з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності»).

2016-2017 н.р. – І місце в обласному етапі Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах МОН України.

Краєзнавчий проект «Степова Еллада- Біловоддя, між Слобожанщиною та Донщиною» в рамках проекту «Єдина і сильна» ІІ місце в номінації «Дослідницький напрям».

2017-2018 н.р. – ІІІ місце на Всеукраїнському громадському огляді-конкурсі стану умов і охорони праці в навчальних закладах МОН України

З 2015 року по 2021 рік займала посаду інженера з охорони праці.


Матліна Олена Володимирівна

Завідувач денного навчання.

Закінчила Слов’янський педагогічний інститут (1984). Працювала в дитячих садках міст Лисичанська та Сєвєродонецька.

З 1986 р. розпочала діяльність викладачем дошкільної педагогіки та психології, окремих  методик у Лисичанському педагогічному училищі. Методист з педагогічної практики, завідувачка заочного відділення спеціальності «Дошкільне виховання», заступник директора з виховної роботи.

Закінчила магістратуру за спеціальністю «Управління навчальним закладом» ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» (2004).

За плідну роботу на освітянській ланці нагороджена грамотами коледжу, Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

За високий професіоналізм, сумлінну працю, педагогічну діяльність щодо підготовки майбутніх фахівців, інноваційну діяльність, формування творчої особистості майбутнього педагога відзначена грамотою Головного управління освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, обласної Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Луганської області.

За особистий внесок у підготовку фахівців для освіти України нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.


Мурсамітова Ірина Анатоліївна

Завідувач навчально-виробничої практики, магістр музичної педагогіки, викладач музики та художньої культури.

1979 року закінчила Сєвєродонецьке музичне училище ім. С.С.Прокф’єва за спеціальністю «фортепіано».

Після закінчення Ворошиловградського державного педагогічного інституту імені Т.Г.Шевченка (1983) розпочала педагогічну діяльність викладачем предметів музичного циклу у Лисичанському педагогічному коледжі.

У 2004 році закінчила магістратуру Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Музична педагогіка і виховання».

За плідну роботу на освітянській ниві нагороджена грамотами коледжу та ЛНУ імені Тараса Шевченка, грамотою Управління світи і науки Луганської обласної державної адміністрації, грамотою обласної Ради директорів вищих навчальних закладів, Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України, грамотою Управління культури Луганської обласної державної адміністрації


Пивоварова Ганна Сергіївна

Завідувач навчально-методичного кабінету, викладач суспільних дисциплін.

У 2006 закінчила Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету  імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Початкове навчання».

2009 року отримала вищу освіту в Луганському національному педагогічному університеті імені Тараса Шевченка за спеціальністю “Психологія”, а 2016 – другу вищу освіту за спеціальністю “Історія”.

З 2017 р. аспірантка ДЗ “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” за напрямом 015 Професійна освіта.

Майстер-тренер з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини і розвитку громадянських компетентностей в рамках швейцарсько-українського проєкту “Розвиток громадянських компетентностей в Україні-DOCCU” (2018 р.).

Медіаторка ГО “Ла Страда-Україна” (2019 р.).

Народжена грамотами Лисичанського педагогічного коледжу (2017 р., 2020 р.), виконавчого комітету Лисичанської міської ради (2018 р.)., Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» (2020).


Кропівцева Яна Павлівна

В. о. головного бухгалтера, заступник головного бухгалтера.

У 2000 році закінчила Брянківський технолого-економічний технікум за спеціальністю “Економіка підприємства”  з відзнакою.

У 2012 році закінчила Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля за спеціальністю “Економіка підприємства”.

З 2008 року працювала в коледжі бухгалтером,  а з 2015 року – заступник головного бухгалтера.

Нагороджена грамотою Лисичанського педагогічного коледжу ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».