![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/img-1.jpg)
ВЕБІНАР З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ АДАПТАЦІЇ ДІТЕЙ (ВПО) ДО ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ
Наше суспільство перебуває у стані психологічної тривоги, надмірного споживання ккритичної інформації, потрепає від емоційного напруги та невизначеності. Особливо складно адаптуватися до нових реалій дітям. 3 лютого на базі ЗДО №24 «Джерело» міста Чернівці відбувся вебінар з питань соціально-психологічної адаптації дітей (ВПО) до освітнього процесу. Вебінар проведено громадською організацією МОЛОДЬ. НАУКА. СПОРТ. ЗДОРОВИЙ РУХ УКРАЇНИ спільно з Управління освіти Чернівецької міської ради. У заході взяла участь викладачка Лисичанського педагогічного фахового коледжу Сидоренко Наталія Миколаївна.
Мета вебінару – створення умов для соціально-психологічної адаптації ВПО (дітей) до освітнього процесу, зняття психологічного стресу, підвищення обізнаності щодо національно-патріотичного виховання, вирішення фізичних та психологічних проблем дітей, спричинених сучасними умовами, ознайомлення з питаннями соціально-психологічної адаптації дітей до нових умов життєдіяльності та освітнього процесу за рахунок фізкультурно-оздоровчих заходів.
У програмі вебінару взяли участь професійні спікери, спікери, лідери-волонтери та внутрішньо-переміщені особи. Усі учасники отримали сертифікати, що засвідчуватимуть участь у вебінарі.
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/img01-1.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/img02-1.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/img03-1.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/img04-1.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/img05-1.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/img06.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/img07.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/img08.jpg)