Щороку, в четверту суботу листопада, в Україні та світі вшанували пам’ять мільйонів жертв Голодомору 1932-1933 років. Вже минуло дев’яносто років від злочину геноциду українського народу.
26 листопада о 16.00 коледжна спільнота долучилася до загальнонаціональної хвилини мовчання, а у ввечері взяла участь в акції «Запали свічку» – засвітивши вогники у вікнах своїх осель, як символ пам’яті про відібрані життя наших співвітчизників.
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/img01_27-11-22.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/img02_27-11-22.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/img03_27-11-22.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/img04_27-11-22.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/img05_27-11-22.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/img06_27-11-22.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/img07_27-11-22.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/img08_27-11-22.jpg)