Акція “Смілива гривня”

Студентська спільнота нашого коледжу взяла активну участь в Акції “Смілива гривня” , – це є благодійна ініціатива, мета якої об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українській армії. Збір монет на потреби оборони тривав по всій Україні упродовж трьох місяців – з 01 серпня до 31 жовтня цього року. Сума зібраних коштів перераховувалася на спецрахунок Національного банку, відкритий для потреб сил оборони України. Кожен міг передати для допомоги українським військовим монети номіналом 10, 50 копійок та 1, 2, 5, 10 гривень через широку мережу банків-партнерів.

Учасники благодійної акції “Смілива гривня”, ініційованої Національним банком України, зібрали монетами майже 5 млн грн. Участь у акції взяли 2 573 навчальні заклади з усіх куточків України, навіть з окупованих територій. Це дає сили міцніше тримати фінансову оборону заради незалежного майбутнього нашої країни та молодого покоління українців”.