Мистецька гордість України

Українська земля надзвичайно щедра та талановита. Політики і громадські діячі, філософи і письменники, діячі культури та мистецтва, – всі вони століттями вибудовували фундамент української незалежності та державності. Але ж їх безліч і  постає питання – про кого з українських митців варто знати усьому світові? Чия праця найяскравіше демонструє особливості української культури? Хто вони – виразні, яскраві, непересічні. українські митці, з яких можна почати занурення в українську культуру?

Саме про це дізнавались студенти  коледжу під час інформаційно-просвітницької години Мистецька гордість України. На зустрічі викладач мистецтва Мурсамітова І.А. спробувала розкрити таємниці успіху видатних особистостей України, розповідаючи і про митців-новаторів, і світових зірок як минулого так і сучасності. Учасники заходу дізнались, що завдяки знаним митцям пензля, акторської гри, режисерського таланту, Україна вийшла на світовий рівень, а її культурна спадщина втілилася в багатовікову і самобутню історію.

Тож, заряджаймося героїчним досвідом наших предків, сучасників та будуймо власне майбутнє!