Комплексна кваліфікаційна атестація випускників

Іспит-фести випускників коледжу

Протягом двох останніх тижнів у коледжі відбулися іспит-фести для випускників 4 курсу усіх спеціальностей – складання комплексних кваліфікаційних атестацій. Хедлайнерами екзаменаційних комісії були: спеціальність: 013 Початкова  освіта – Крутоголова Т. С., вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший викладач Ліцею с. Лисичанського Сєвєродонецького району Луганської області; спеціальність: 012 Дошкільна  освіта – Хомич О.М., практичний психолог ДНЗ № 3 (ясла-садок) «Дюймовочка» м. Лисичанськ Луганської області; спеціальність: 061 Журналістика – Китаєва О.С., головний редактор ПП редакція регіональної суспільно-політичної газети «Новий путь»; спеціальність: 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології) – Базоока Н.О., інженер-педагог з технології виробів легкої промисловості, директор Лисичанської гімназії № 29 Сєвєродонецького району Луганської області.

Комплексна кваліфікаційна атестація була організована у синхронному порядку за допомогою платформи Meet, у формі співбесіди, презентацій творчих проєктів.

Результати атестації показали, що майбутні фахівці опанували програмний матеріал освітніх компонентів і продемонстрували достатній рівень професійної підготовки, розуміють сучасні підходи до розбудови нової української школи, орієнтуються в питаннях, пов’язаних з підходами до визначення компетентностей, методів, засобів, форм навчання і виховання в школі, ознайомлені з сучасними педагогічними та інформаційно-комунікаційними технологіями, принципами та стратегіями.

Вітаємо випускників з успішним складанням комплексної кваліфікаційної атестації! Бажаємо бути активними, розвивати soft skills, прагнути професійної та педагогічної майстерності, інвестувати свій час у сучасні технологій та розвивати освіту України!