Козацькому роду нема переводу!
З 27 серпня по 4 вересня 2022 року у турецькому місті Стамбул пройшов чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юнаків та юніорів. У ваговій категорії до 66 кг представляв країну та наш навчальній заклад студент 1 курсу спеціальності «Початкова освіта» – Андреєв Едуард.
У вправі «Жим лежачи» Едуард виконавши усі три підходи вдало, витиснувши 142,5 кг і поклав до скарбнички країни малу бронзову винагороду. Ось такі вони – українські студенти! Справжні нащадки запорозького роду!
Від усієї коледжної спільноти вітаємо Едуарда з перемогою та чекаємо наступних спортивних звершень!
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Андрєєв-1.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Андрєєв-2.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/Андрєєв-3.jpg)