Випускники коледжу – мейнстрім фізичного виховання Луганщини

18 червня 2024 року Луганським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України було проведено онлайн  нараду «Стан розвитку фізичного виховання серед здобувачів освіти Луганської області» за участю вчителів фізичної культури і викладачів фізичного виховання   закладів освіти Луганщини.

В процесі наради були підведені підсумки спортивно-масових заходів, рухових активностей, змагань які проводилися спеціалістами відділення для здобувачів освіти Луганщини.  За активну позицію і вагомий особистий внесок у розвиток фізичного виховання серед здобувачів Луганщини подяками обласного  відділення  (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України були відзначені  кращі фахівці з фізичного виховання Луганської області.

З гордістю відзначаємо, що серед них чимало випускників нашого коледжу:

• Волошин Валерій Сергійович
  • Сукач Ольга Вікторівна
  • Верховод Віктор Васильович
  • Пальчик Михайло Анатолійович
  • Єрьоменко Катерина Павлівна
  • Боговий Денис Ігорович
  • Карпенко Олексій Миколайович
  • Матлін Євген Володимирович
  • Матліна Тетяна Миколаївна.

Вітаємо та радіємо за колег, які продовжують успішно працювати над розвитком фізичного виховання серед учнівської та студентської молоді Луганщини!