COOL RACE

17 червня 2024 року для студентів І курсу спеціальності Середня освіта (Фізична культура)  ВСП «Лисичанський педагогічний фаховий коледж ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» спеціалістами Луганського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України було проведено заключну частину онлайн-семінару з ознайомлення та підготовки учасників, суддів до Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед студентів «COOL RACE».

Протягом трьох занять здобувачі освіти ознайомились з правилами організації та проведення змагань, специфікою суддівства, правилами подолання перешкод.

Кожне заняття завершувалося тестовими завданнями за правилами проведення «COOL RACE». Впевнені, що отримані знання знадобляться учасникам семінару під час їх практичного застосування.