![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/img.jpg)
Літній сезон практичної підготовки майбутніх тьюторів літніх клубів розпочато!
Кемпери 3-х курсів галузі 01 Освіта/Педагогіка відвідали табірні збори, які відбулися 3-5 червня в онлайн режимі. Разом з методистами виконували різні майстерки, бадьорки (FunUp) та інтерактиви для дітей у дистанційному форматі. Далі на студентів чекає літня педагогічна практика.
Бажаємо творчого та безпечного літа, з успіхом пройти практику та отримати крутезні емоції та позитивні результати!
Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися! Слава Україні! Героям Слава!
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/img01.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/img02.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/img03.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/img04.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/img05.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/img06.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/img07.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/img08.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/img09.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/img10.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/img11.jpg)