Чорнобиль – біль і скорбота України

26 квітня – День пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму персоналу ЧАЕС, пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії.

Студенти коледжу долучилися до тематичної години «Чорнобиль – біль і скорбота України» (викладач Сергієнко Н.В.).

Аварія на Чорнобильській АЕС  стала однією з найстрашніших катастроф за всю історію ядерної енергетики. Аварія забрала життя сотень людей і завдала непоправної шкоди екології.

Для України, для всіх, хто прямо чи побічно причетний до трагедії Чорнобиля та її наслідків, час ніби розділився на дві частини: до 26 квітня 1986 року і після нього. Цим частинам часу в народі вже дано назву – два кольори часу. Після аварії на ЧАЕС, на квітучий українській землі з’явились пусті міста і села, мертвий ліс, в який не можна ходити, сади з яблуками, насиченими радіоактивною отрутою, вода, яку не можна пити, і навіть повітря, яким дихаємо, стало ворогом.

Тож, давайте пам’ятати про ті страшні події і ніколи не забувати, якою ціною був зупинений невидимий звір.