«LIME. Go to read!»

Протягом березня відбувся VІ Всеукраїнський конкурс фото та відео робіт «LIME. Go to read!» («Library in my eyes. Go to read!»)

Метою конкурсу було визначено популяризація книги, читання та бібліотеки серед молоді.  Лайм – живи, читай!

Студентки коледжу: Літвінова Єлизавета (група 1АПО), Горбачова Каміла (група 1ЖУР), Ір’янова Тетяна (група 4АТ) під керівництвом Сергієнко Н.В., стали активними учасниками конкурсу і представили свої роботи з власним баченням значимості книги в житті людини.

На думку Ір’янової Тетяни бібліотека – це місце, де кожна сторінка книги має своє власне дихання. Я завжди відчуваю той особливий запах старих книг, що переплутуються з ароматом свіжої барвистої інформації. Поступово, коли я входжу, здавалося б, що час сповільнюється, і я поглиблююсь у світ слова.

Полички з книгами стоять рядами, мов вірні сторожі знань, готові розкрити свої таємниці тим, хто шукає. Кожна книга – це вікно в інший світ, де можна подорожувати у часі, зустрічати нових друзів і знаходити відповіді на запитання, які навіть не виникали у моїй уяві.

Під світлом приглушених ламп, я відчуваю спокій і зосередженість. Лише шелест сторінок перериває тишу, створюючи мелодію розуму і вдумливості. Кожен куток бібліотеки має свою власну історію, свою ауру та енергію, яка надихає мене на нові відкриття і дослідження.

Тут, серед книг, я завжди відчуваю себе як частину чогось більшого, як паломника в світі знань, де кожен прочитаний рядок стає частиною мого власного шляху до розуміння світу. Бібліотека – це не лише сховище книг, а й джерело натхнення та мудрості, яке ніколи не виснажується.