Вітаємо переможницю Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт «LIME. Go to read» Басович Олесю, студентку І курсу спеціальності «Початкова освіта».

30 березня 2024 року Київський столичний університет імені Бориса Грінченка вітав переможців конкурсу. Організатори підтримали молодь у прагненні творчого зростання та самовираження. Метою «LIME. Go to read!» є популяризація книги, читання та бібліотеки серед молоді. Серед 423 робіт наша студентка посіла ІІ місце в номінації «Краща відеоробота».

Членами журі виступили представники двох бібліотек: Публічної бібліотеки імені Лесі Українки для дорослих м. Києва та Бібліотеки Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Перемога в конкурсі є визнанням не лише творчих здібностей студентки, але й вміння працювати над собою та досягати поставленої мети.

Вітаємо Олесю з довгоочікуваною перемогою та бажаємо натхнення на нові звершення! Нехай ця перемога стане лише початком її успішного шляху в обраній сфері!