Онлайн-зустріч з питань праці та працевлаштування

18 березня відбулася онлайн-зустріч студентів 2, 3 та 4 курсів коледжу з головним державним інспектором відділу контролю з питань праці східного напрямку управління інспекційної діяльності у Луганській області Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці Юлією Борщ щодо праці молоді.

Під час зустрічі головний державний інспектор відділу контролю з питань праці ознайомила студентів з основами законодавства про працю, поінформувала про права і додаткові гарантії для неповнолітніх працівників, роз’яснила умови, за яких неповнолітні можуть залучатися до роботи.

Було роз’яснено основні правила безпечного працевлаштування неповнолітніх працівників, а також поінформовано про відповідальність роботодавців за порушення законодавства про працю, зокрема, щодо праці молоді.