![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img00_15-03-24-1.jpg)
Протягом лютого-березня студентська молодь коледжу долучилася до різноманітних конкурсів, які проводилися на Освітньому порталі “Алаба”, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал».
У Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості “Листи майбутній Україні” взяла участь студентка 1 курсу спеціальності «Початкова освіта» Літвінова Єлизавета та посіла 2 місце. Основна мета конкурсу – сприяння творчого розвитку дітей навіть у такі буремні часи, а також заохочення юних митців поділитись зі світом своїм баченням майбутнього нашої країни. Ми завжди віримо у краще, сподіваємось, що майбутнє готує для нас кращі дні, плекаємо надію на хороше і саме цей вогник ми несемо в собі щодня. В кожного з нас є плани на майбутнє, яким воно буде, проте єднає нас спільна мрія – перемога України.
У Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості, присвяченого пам’яті Марії Примаченко “Чарівний світ українського мистецтва” взяли участь студентки: Горбачова Каміла, студентка 1 курсу спеціальності «Журналістика» (номінація «Сучасне мистецтво»), Літвінова Єлизавета, студентка 1 курсу спеціальності «Початкова освіта» )номінація «Малюнок», дівчата посіли 1 місця у своїх номінаціях, Соляник Тетяна, студентка 2 курсу спеціальності «Початкова освіта» (номінація «Малюнок»), яка отримала Гран-прі за свою роботу.
Основна ціль конкурсу – сприяння творчого розвитку дітей навіть у такі буремні часи, а також знайомство юних митців з багатою спадщиною українського мистецтва. Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків була направлена на потреби ЗСУ.
Вітаємо дівчат з перемогою та бажаємо творчого зростання та нових, не менш яскравих, звершень
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img05_15-03-24.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img06_15-03-24.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img04_15-03-24.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img01_15-03-24.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img02_15-03-24.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img03_15-03-24.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/малюнок-Горбачова.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/малюнок-Літвінова.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/малюнок-Солянник.jpg)