Всеукраїнський дистанційний творчий конкурс «Сувенір ЗАХИСНИКОВІ»

З метою консолідації та формування патріотичної свідомості українського народу, вшанування подвигу захисників України, виховання національного світогляду через пізнання мистецтва протягом лютого проводився Всеукраїнський дистанційний творчий конкурс «Сувенір ЗАХИСНИКОВІ».

Лисичанський педагогічний фаховий коледж гідно представили студентки Ір’янова Тетяна (група 4 АТ) з роботою «Рій помсти» та Літвінова Єлизавета (група 1-АПО) з роботою «Оберіги для Захисників України» (керівник Сергієнко Н.В.). За підсумками Всеукраїнського дистанційного творчого конкурсу «Сувенір ЗАХИСНИКОВІ». ГРАН-ПРІ та сертифікат на 1000 грн. отримала Ір’янова Тетяна, а Літвінова Єлизавета посіла І місце.

Кошти, зібрані під час проведення творчого конкурсу  буде використано на потреби збройних сил України.

Вітаємо дівчат з перемогою, бажаємо творчого зростання, креативних рішень, натхнення та нових досягнень.