![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/16-02.jpg)
16 лютого Україна відзначає державне свято – День єднання. Президент України Володимир Зеленський заснував його у 2022-му на тлі попереджень про можливу війну.
День єднання – молоде свято, цього року ми святкуємо його лише втретє. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу – показати усьому світові, що ми сьогодні – як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.
Не дамо ворогові нас залякати, піднімемо нині наш синьо-жовтий стяг вгору і нехай в усіх серцях в унісон пролунає “Ще не вмерла України ні слава, ні воля”. Бо нас об’єднує одне спільне для всіх українців бажання — жити в мирі на своїй Українській Землі! Долучаймося до заходу! Підтримаймо країну в такий нелегкий час! Ми – єдині, в єдності наша сила і наша перемога!
З Днем Єднання, Україно!
Слава Україні!
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/img01_16-02-24.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/img02_16-02-24.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/img03_16-02-24.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/img04_16-02-24.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/img05_16-02-24.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/img06_16-02-24.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/img07_16-02-24.jpg)