![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/День-безпечного-Інтернету_05.02.2024.png)
5 лютого 2024 року для студентів 1-х та 2-х курсів коледжу була проведена тематична зустріч до Дня безпечного інтернету на тему “Поради з кібербезпеки та схеми шахрайства у воєнний час”.
Метою зустрічі було познайомити студентів із правилами платіжної безпеки, вберегти студентів від випадків шахрайства, поліпшити обізнаність студентів про кібергігієну, платіжну безпеку та сформувати культуру безпечної поведінки у віртуальному просторі.
Також під час зустрічі студенти поглибили знання про терміни платіжної безпеки, такі як: фінансовий номер телефону, багатофакторна автентифікація.
Сайт НБУ з платіжної безпеки #ШахрайГудбай: https://promo.bank.gov.ua/stopfraud/
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/img01_05-02-2024.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/SID2024_Save-the-date-cropped.png)