День Соборності України

Спільнота ВСП «Лисичанський педагогічний фаховий коледж» звертається до кожного громадянина Української держави зі щіросердними вітаннями з нагоди 106-ї річниці Соборності України!

Україна – це країна, населена різними національностями, культурами та традиціями. Проте, є один день, коли всі українці об’єднуються в ім’я єдності та гордості за свою країну – День соборності України. Цей святковий день відзначається щороку 22 січня та є символом об’єднання всіх регіонів і національностей в одну незалежну державу.

Свято Дня соборності виникло на основі історичних подій, які відбулися на початку XX століття. У 1919 році в Києві відбувся Всеукраїнський з’їзд представників українських регіонів, де було оголошено про створення Союзу Західної та Східної України в одну незалежну державу. Цей важливий крок у формуванні української державності відзначається як День соборності.

Під час інформаційно-просвітницької години студенти мали змогу пригадати події та видатних особистостей, які сприяли об’єднанню України, було висвітлено роль громадянського суспільства, активістів, та всіх тих, хто боровся  та бореться за єдність і незалежність України. Ця дата нагадує нам про важливість миру, толерантності та співпраці для досягнення громадянського благополуччя та процвітання.

І в цей святковий день хочеться висловити нашим героям-військовим, які сьогодні знову виборюють соборність та цілісність України, глибоку вдячність та повагу за відвагу, самовідданість та непохитну віру в мирне та процвітаюче майбутнє нашої країни. Ваша сміливість та героїзм є символом незламності та сили українського духу. Нехай кожен день приносить вам надію та підтримку, а ваше здоров’я та безпека будуть завжди захищені. Віримо в мирне майбутнє України, яке буде побудоване завдяки вашій відвазі.

Слава Україні! Героям слава!!