Результати Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Петра Яцика

Вітаємо з перемогою!

Щорічно студенти коледжу беруть участь в обласному 2 етапі Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Петра Яцика. 2023 року коледж представили студенти Черкашина К. (2АПО) та Крижна Е. (3АПО) спеціальності «Початкова освіта».

І ось надійшли втішні результати. Черкашина К. стала переможцем 2 етапу конкурсу, посівши 1 місце!

Це вже не перша перемога студентки в мовних конкурсах. Минулого року вона здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Мова моєї країни».

Тож вітаємо Ксенію з перемогою та продовжуємо готуватись до 3 етапу конкурсу – всеукраїнського під керівництвом викладача Шуліки Л.В.

Любімо нашу мову, вивчаймо її так, як це робить Ксенія, і тоді ми станемо непереможні!