Всеукраїнський онлайн-урок із кібербезпеки

ВСП «Лисичанський педагогічний коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» взяв участь у всеукраїнському онлайн-уроці із кібербезпеки, який проведено Інститутом спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського та Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Інформативним був перегляд фільму про дотримання правил кібергігієни, інвестиції у кіберзахист на різних рівнях. Здобувачам освіти пояснили виклики, які стоять перед українцями, на прикладі кібератак з боку росії та сформували компетенції кібергігієни, що у майбутньому дозволить підвищити рівень кібербезпеки та зменшить шкідливий вплив кібератак.

Після перегляду фільму обговорили питання захисту від кіберзагроз, дотримання кібергігієни, сформулювали алгоритм для безпечного користування інтернетом.