Конкурс малюнків «Бібліотека мрії»

30 вересня бібліотекарі нашої країни відзначали своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек.

Бібліотека Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» відзначила цей день проведенням конкурсу й подарунками. Цього року був проведений  конкурс малюнків «Бібліотека мрії». Найбільш активну участь у конкурсі взяли студенти коледжів університету, які завжди активно відгукуються на всі конкурси.

За результатами конкурсу були визначені переможці, так студентка 3 курсу спеціальності «Початкова освіта» Дар’я Свіріденко посіла ІІ місце та отримала диплом, студентка 3 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» Біловол Катерина, студентки 1 курсу спеціальності «Початкова освіта» Літвінова Єлизавета та Басович Олеся отримали подяки.

Бажаємо всім учасникам та переможцям конкурсу нових досягнень, професійного росту та успіхів у навчанні.