Новини

26.08.2023 року студенти, випускники, працівники коледжу  долучилися до VI Всеукраїнського онлайн-забігу “Шаную воїнів, біжу за Героїв України”. Для цього потрібно було пробігти певну дистанцію (від 2 км до 10 км) із закріпленим на одязі прізвищем та ім’ям знайомої або незнайомої людини, яка віддала своє життя в боротьбі за Україну.

Учасники вшанували пам’ять загиблих воїнів, у тому числі і випускників педагогічного коледжу (Шулік Віктор, Ломакін Сергій, Рясний Євген, Кожумяка Владислав), стартуючи у різних населених пунктах України.

Ще 2021 року такий забіг відбувся і в Лисичанську…  Тоді представники СК «ЛПК» також були активними учасниками заходу. Віримо, що не раз зможемо пробігти вулицями нашого міста після перемоги України!

Фото різних років з соцмереж , photo.unian.ua, www.volynnews.com, hromadske.te.ua, teren.in.ua, ukrinform