![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/img_13.04.23.jpg)
З метою формування національної самосвідомості, відновлення історичної справедливості, практичного вивчення великого матеріального спадку українського народу, активізації творчої активності учнівської молоді з практичними результатами у формі матеріалізованого інтелектуального продукту Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України проводив Всеукраїнську акцію «Писанкове дерево Перемоги».
Завдання акції полягало у створенні писанок в орнаментальних мотивах і кольорі з побажаннями «Перемоги Україні». В писанках відобразилася наша мальована молитва про злагоду і мир поміж людьми – символ України та ціла світоглядна система в орнаментах-мотивах.
Студенти коледжу не залишилися осторонь та взяли активну участь в акції, створивши власноруч писанки із зображенням національних символів, українських мотивів.
Ір’янова Тетяна (група 3-АТ) – писанка «Разом до Перемоги!»
Абрамова Любов (група 1-АТ) – писанка «Розцвіли ромашки в полі, пишні, гарні, бо на волі»
Маслік Маргарита (група 3-БПО) – писанка «Мова калинова»
Моренець Олена (група 3-АПО) – писанка «Квітуча Україна»
Іванова Наталія (група 1-АТ) – писанка «Україна кольорова»
Підготували студентів викладачі циклової комісії загальнотехнічних та математичних дисциплін Сергієнко Н.В. та Бейс О.А.
Також під керівництвом методистів педагогічної практики «Пробні уроки» (Дизайн і технології, технології) студенти долучили до участі у Всеукраїнській акції «Писанкове дерево Перемоги» учнів ліцею №4.
Гронек Маріанна (4а клас) – писанки «Квіти свободи» та «Українські візерунки»
Сергієнко Костянтин (5б клас) – писанки «Лисиче над Дінцем» та «Разом ми сила»
Надіслані писанки будуть розміщені на «Писанковому дереві Перемоги» в Національному еколого-натуралістичному центрі Міністерства освіти і науки України.
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Абрамова-Любов-1.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Абрамова-Любов.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Гронек-Маріанна-1.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Гронек-Маріанна-2.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Гронек-Маріанна.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Ірянова-Тетяна_1.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Ірянова-Тетяна_2.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Маслік-Маргарита.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/моренець-Олена-1.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Моренець-Олена.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Сергієнко-Костя-1.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Сергієнко-Костя-2.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Сергієнко-Костя-3.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Сергієнко-Костя-4.jpg)
![](https://lisichansk.luguniv.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Сергієнко-Костя.jpg)