Сторінка музики на нашому сайті

Переглянути

Спортивні зірки України

Переглянути

Звіт з фізичної культури та спорту

Переглянути

Описовий звіт про стан та розвиток фізичної культури і спорту

Переглянути

Здоров'язберігаюче середовище

Законом України «Про ФК і спорт» визначено, що ФК є складовою частиною загальної культури суспільства, яка спрямована на зміцнення здоров’я, розвиток фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей людини з метою гармонійного формування її особистості. Одним із основних завдань сучасної освіти є створення сприятливого середовища для формування і розвитку здорової особистості. Це реалізується в стінах Лисичанського педагогічного коледжу під керівництвом директора Мінєнко Г.М.

Детальніше

Спортивний рух

Пріоритетним завданням системи освіти є виховання в дусі відповідального ставлення до свого здоров'я і здоров'я оточуючих як до найвищої індивідуальної і суспільної цінності. На сучасному етапі здоров'я нації розглядається як показник цивілізованості, який відображає соціально-економічний стан суспільства.

Детальніше

Спартакіада ВНЗ

Обласна зональна спартакіада м. Лисичанська серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації

У зональній спартакіаді змагаються навчальні заклади м. Лисичанська: медичне училище, гірничий та нафтохімічний технікуми, педагогічний коледж.

Детальніше

Спартакіада коледжу

Комплексна спартакіада коледжу є основною ланкою фізкультурно-масової роботи. Вона проводиться протягом всього навчального року. Викладачами розроблений календар спортивно-масових заходів. Документація спартакіади, має у своєму змісті послідовність вимог: від загальних положень до нарахування балів, нагородження переможців грамотами, дипломами та кубками. Отже викладачами фізичного виховання, а саме засобами спортивно-масової роботи, робиться все можливе для покращення здоров’я студентської молоді та спортивного життя.

Детальніше

День здоров'я

Кожного року у Лисичанському педагогічному коледжі з нагоди щорічного Дня працівників фізичної культури та спорту відбувається велике спортивне свято під назвою «В здоровому тілі – здоровий дух». 15 вересня 2015 року відбулося традиційне спортивне свято. Цього року воно носило назву «З Україною у серці спорт прославляємо». Захід проходив у два етапи – урочистий, який відбувався у актовій залі коледжу, та змагальний, що пройшов на території нашого навчального закладу.

Детальніше

Міські змагання на базі коледжу

Традиційним стало проведення змагань на базі Лисичанського педагогічного коледжу із запрошенням спортсменів з інших навчальних закладів області з метою популяризації спорту та прищеплення молоді ведення здорового способу життя. На новий рівень вийшли змагання з баскетболу, котрі щорічно проводяться у стінах нашого навчального закладу, «Кубок Лисичанського педагогічного коледжу пам’яті В.С. Байракова».

Детальніше

Персональні досягнення

Сторінка майстрів спорту міжнародного класу, переможців чемпіонатів України та області.

Детальніше

Командні успіхи

Під керівництвом віце-президента Луганської обласної федерації Шорінзірю Кенкокан карате-до, косікі карате-до, викладача коледжу Єршова Сергія Івановича збірна команда з косікі карате, захищаючи честь Луганської області, кілька років поспіль впевнено виступає на Міжнародних та Всеукраїнських змаганнях.

Детальніше