“Нас об’єднує єдине бажання: жити в мирі”

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського від 14 лютого 2022 року №53 та з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість. Дата 16 лютого була обрана не випадково – саме у цей день, за розвідувальними даними західних країн, зокрема США, могло розпочатися повномасштабне вторгнення російської армії до України.

Україна для нас єдина країна, де ми народилися, де народилися наші діти. Ми зараз виховуємо дітей, і безперечно нам хочеться , щоб вони зростали та жили у вільній, незалежній та квітучій державі. Важливо для кожного із нас, щоб наша країна була єдиною понад усе, вільною і мирною.